Pośród zielonych drzew, z dala od wielkomiejskiego zgiełku można odnaleźć tutaj oazę spokoju.

Atutem tego miejsca jest natura oraz kompleks zieleni w otoczeniu oczek wodnych i ścieżki rowerowej, którą można dojechać do pobliskiego jeziora “Popiel”. Od wielu lat odwiedzają nas Goście szukający miejsca do odpoczynku po podróży służbowej jak i rodziny, które czują się bezpiecznie ze swoimi pociechami. Dla Gości lubiących czynny odpoczynek mamy do dyspozycji basen, kręgielnię, quady, konie, kucyki, strzelnice, grille, ogniska, rowery, spływy kajakowe, polowania, mini zoo, plac zabaw, kuligi zimową porą itp…

U nas zorganizujesz ślub plenerowy, z nami przygotujesz wyjątkowe niespodzianki dla gości weselnych

Pomożemy Ci spełnić Twoje najskrytsze marzenia i zrealizować najbardziej nietypowe pomysły! Chrzest to ważne wydarzenie w życiu każdego maluszka, ale również doskonała okazja do rodzinnego spotkania. W tym uroczystym dniu postaw na wyjątkowe miejsce, w którym przyjemnie spędzisz czas w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół! Nasz piękny okoliczny klimat, daje możliwość organizacji przyjęcia komunijnego na świeżym powietrzu, korzystając z pięknej pogody oraz uroków natury z dala od miejskiego gwaru. Studniówka w szkole? To już nie te czasy! Postaw na bal, którego nie zapomnisz do końca życia! Nasz obiekt to nie tylko przepiękne wnętrza, ale także wyjątkowe otoczenie przyrody.

Quady, paintball, basen, kręgielnia oraz wiele innych atrakcji dają nam niesamowite możliwości organizacji imprez plenerowych oraz stanowią doskonałe uzupełnienie przyjęć organizowanych w POLONEZIE.

Każda uroczystość zorganizowana w naszym obiekcie, to coś więcej niż świetna zabawa i wspaniała atmosfera – to także wyśmienita uczta przygotowana przez prawdziwych mistrzów kuchni!

Niepowtarzalny wystrój, wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość oraz fachowa i dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil.
Kontakt pod numerem tel. 604-446-447

POLONEZ Rymań

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy
ul. Koszalińska 13,  78-125 Rymań

Kontakt

tel. kom. (+48) 602 353 905
e-mail: polonez@polonez.pl

Kontakt ws. wesel

tel. 604-446-447
YouTubeInstagram
© Copyright 2022.  All rights reserved. Polonez w Rymaniu.